D.U.K.

AR SEMINARAI, MOKYMAI SKIRTI DAUGIAU GAMYBINĖMS, AR TINKA IR PASLAUGŲ ĮMONĖMS?

Mūsų seminarai skirti įvairaus profilio įmonėms. Yra programų labiau tinkančių gamybiniam profiliui, kaip antai “Vertės procesų optimizavimas”, tačiau “Lean 6 Sigma”, “Lean pardavimams” daugiau orientuota į negamybinį profilį. Įvadinis seminaras “Lean Basic”, nors ir “pastatytas” ant gamybinio proceso, bet tinka visiems. Bendrai paėmus, mokymuose apčiuopiamos naudos gaus tikrai daugelis, nes juose tik 10 – 20 % laiko skiriama žinioms ir 80 – 90% laiko darymui, veikimui ir transformavimui. Nuotolinių mokymų metu didžioji dalis laiko skiriama teorijai. Praktinė dalis išlieka, tačiau ji apsiriboja tam tikrų nedidelių praktinių užduočių atlikimu, namų darbais. Namų darbų atlikimo kokybę prižiūri mūsų Lean treneris.

Taip pat seminarai puikiai tinka ir aukštųjų mokykų dėstytojams, vidurinių mokyklų mokytojams, kurie į savo dėstomus dalykus norėtų įtraukti ir šiuolaikinius procesų efektyvinimo metodus, žinias apie juos. Ir visa tai būtų ne iš knygų ar interneto, bet iš asmeninio patyrimo.

AR TOKIŲ MOKYMŲ UŽTENKA, KAD DARBUOTOJAS SUVOKTŲ, SUPRASTŲ LEAN METODŲ ESMĘ?

Tikrai taip. Stengiamės taip skurti programas, kad mokymai būtų prieinama kuo platesniai auditorijai. Bet pavyzdžiui “Vertės procesų optimizavimas” (VPO) yra skirtos aukštesnio lygio specialistams ir todėl šios programos, kaip pradžiamokslio nesiūlytume. Plačiau apie VPO pratybas skaitykite pačioje programoje. Taip pat “Lean pardavimams” daugiau orientuoti į pardavimo proceso dalyvius, nors pagal sudėtingumo lygį nėra sudėtingos ir todėl prieinamos praktiškai visiems. Be to, kiekviena programa gana detaliai aprašyta atskirai pačiose programose, tad nepatingėkite nueiti į kiekvieną iš jų ir susipažinti su kiekvienos iš jų turiniu bei DUK arba skambinkite mums nurodytu telefonu.

KO AŠ KAIP VADOVAS GALIU TIKĖTIS IŠ MOKYMUOSE DALYVAVUSIO DARBUOTOJO, KAI JIS SUGRIŠ Į ĮMONĘ?

Na, tai labai individualu kiekvienam dalyviui. Kai kas išsineša tik supratimą, kad tai tikrai veikia ir kaip veikia; kiti, kad reikia bandyti ir įmonės viduje; treti sugrįžę imasi konkrečių veiksmų, tačiau tai daugiau būdinga vadovams. O jei tai darbuotojai, tai dažniausiai reikalingas vadovų palaikymas. Taip pat siūlytume patiems vadovams dalyvauti mokymuose ir atsivesti savo darbuotojus. Šis mokymosi variantas, mūsų nuomone, yra pats efektyviausias. O štai vadovui tikėtis, kad nusiuntus vieną darbuotoją ar jų grupę, ir jiems grįžus, jie patys iškels pokyčių vėliavą ir pradės vykdyti taip trolkštamus vadovo pokyčius, nevertėtų, nes be didžiulio palaikymo iš viršaus, be paties vadovo ar savininko dalyvavimo mokymuose ir kasdieninėje veikloje, norima transformacija tikrai neįvyks.

AR GALIU TOKIUS MOKYMUS UŽSAKYTI SAVO ĮMONĖS/PADALINIO DARBUOTOJAMS?

Taip galite. Rengiant mokymus vienos įmonės kolektyvui, galime aptarti jūsų poreikus ir adaptuoti mokymų programą, maksimaliai priderindami ją prie konkrečių jūsų reikmių. Taip pat pageidautume, kad ir pats užsakovas tokiuose mokymuose dalyvautų. Prieš mokymus kartu su vadovu galėtume aptarti, kaip ir kokio dydžio grupę reikėtų suformuoti, kad mokymai atneštų maksimalią naudą.

AR PO MOKYMŲ GAUSIME VIZUALINĘ SPAUSDINTINĘ MEDŽIAGĄ?

Tikrai taip. Šioje medžiagoje, kaip taisyklė, būna pateikiama daugiau medžiagos, nei pristatome per pačius mokymus, nes mūsų pagrindinis tikslas yra išbandyti praktiškai, patirti per darymą, veikimą, o ne žinios. Karantino atveju, spausdintiną medžiagą galėtume atsiųsti kartu su sertifikatais arba galėtume atsiųsti mokymų elektroninę versiją.

AR PO MOKYMŲ GAUSIME SERTIFIKATĄ?

Tikrai taip. Visi baigę seminarus gauna tai pažymintį sertifikatą. Karantino atveju, sertifikatai bus atsiųsti paštu.

AR GALIU TOKIUS MOKYMUS UŽSISAKYTI PAS SAVĘ ĮMONĖJE, KAD JIE VYKTŲ ĮMONĖS DARBINĖJE APLINKOJE?

Taip galite, tačiau tokie mokymai turėtų būti tęstiniai ir jų kaina būtų gerokai aukštesnė nei tam pritaikytose mokymų klasėse mūsų mokymų centre. Dėl tokio poreikio prašytume su mumis susisiekti atskirai. Karantino atveju, tokie mokymai nevyktų.

#iguru_button_66e1e278a45d5 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66e1e278a45d5 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66e1e278a45d5 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(0,189,166,1); }#iguru_button_66e1e278a45d5 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(0,0,0,1); }#wgl-menu-module_66e1e278c7c84 a.wgl-menu-module_link { color: #636363; font-size: 16px; }#wgl-menu-module_66e1e278c7c84 a.wgl-menu-module_link:hover { color: #FF6D34; }#wgl-menu-module_66e1e278c7c84 a:before { background-color: #FF6D34; }